Hlavní navigace

Cestovné

  • (neregistrovaný) 90.177.111.---

    4. 7. 2011 7:11

    Posím o radu, zaměstnanci byli na služební cestě autem zaměstnance. V TP je zapsáno druh vozidla nákladní N1 (jedná se o Berlingo). Jaká je sazba za ujety km? Nemohu to najít, uvedený je pouze 3,7Kč/km u osobních aut. Předem moc děkuji za radu nebo odkaz.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 7. 2011 20:00

      Jiřka II (neregistrovaný) 213.192.4.---

      Re: Cestovné
      § 157/5 zákoníku práce - ve dvojnásobné výši čili 7,40 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).