Hlavní navigace

Dotaz na (NFD-naše finančné družstvo)

• (neregistrovaný) 213.250.239.---

11. 7. 2011 14:47

Chci se Vás zeptat zda nemáte někdo info o tom, že jde o nějaký podvod (letadlo,..). Je to prý forma pasivního příjmu a zda je možné tomuto systému důvěřovat? viz. web
    http://www.nfd.sk/?lang=cz

Děkuji za odpověď.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2012 14:03

Rico Schote (neregistrovaný) 193.108.106.---

Re: Dotaz na (NFD-naše finančné družstvo
      Já jsem se tam přihlásil a testuji to, ale zdá se mi to seriózní. Jsou infovečery na Senovážném náměstí. Hezký den R

• 1. 4. 2019 21:22

DR. Tomáš (neregistrovaný) 93.185.11.---

Tomáši + R, ano je tam Pasivní Příjem a hlavně právní forma Družstvo-tradiční, spotřební (takže řízené členy zespod-viz.stanovy a ne jak letadla, pyramidy či podobné systémy ze shora!) Věřím, že jste si udělal obrázek o NFD sám, nedal na drby i pomluvy a hlavně investoval spoustu energie po věrohodných informacích-tím nikdy nic neztratíte. Společnost pozoruji od počátku (srovnávám vize, cíle, mise tehdy i teď-vše se plní) a jen lituji, že jsem registraci odkládal až do jara 2010 (9let). Nu což mělo to tak být- v pravý čas (jsou to zkušenosti k nezaplacení, nevěřící Tomáš co si nabil hubu zbrklostí, naivitou i mládím Xkrát). Rozhodnutí-zlom byl, když mě i rodinu státní systém zklamal - nepostaral jak sliboval tzv. jistoty a složil na kolena (po 15,5 letem podnikání se zaměstnanci, nenávratně poškozeném zdraví atd.), neuvěřitelný rozdíl finanční gramotnosti-podvědomí ve školství, médiích, nejbližším okolí, obyčejným dělnickým lidem a realitou žití v ČS+PL na úkor čehosi).
      Denně se raduji a šťastný, co jsem poznal tuto uzavřenou komunitu zevnitř-tisíce členů na stejné vlně, jsem velice vděčný za tu cestu a tehdejší zkušenost, rozhodnutí, víru v lidi, fér daná neměnná pevná pravidla ověřená historii, tradicí našich předků a národů, což mi dávalo smysl-tzv. Selský Rozum (oproti státním pravidlům, která se mění co 1-4 roky. Díky tomu se mi život úplně otočil k lepšímu, naučil se počítat, pevné vůli, vytrvalostí a převzetí zodpovědností za svůj život, jsem se za těch úžasných měsíců naučil, přijal a mnoho věcí pochopil, opustil krátkozrakost,.... Má to smysl i budoucnost. Jen víc takových společností! Můžeme si je přát, budovat a pracovat na té rovné lidské páteři, je to těžší cesta, ale poctivá a hlavně dá se to! Ať se vám každému daří. S láskou a pozdravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).