Hlavní navigace

Nákup a prodej os. auta

  • (neregistrovaný) 78.80.117.---

    14. 7. 2011 9:53

    Dobrý den,
    jaký paragraf uvádět na faktuře při prodeji os. automobilu, který plátce koupil jako zboží a dále ho prodává? Jedná se o os. automobil, na který nebylo možno nárokovat DPH, bylo pořízeno před 1.4.2009.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 7. 2011 11:45

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: nákup a prodej os. auta
      ř. 50 , event. 51 bez nároku § 62

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).