Hlavní navigace

Auto pořízeno 2 měs před koncem HR

  • (neregistrovaný) 90.183.74.---

    20. 7. 2011 15:07

    Chtěla bych se zeptat, jestli se nic nezměnilo v odpisech.Firma pořídila automobil M1 v dubnu 2011 na úvěr. Rok končí 30/6/2011.Zvolila jsem zrychl.odpis ve 2.sk 20%.Je stále nárok na celý roční odpis 20 % ?
    Moc Vám děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 7. 2011 15:40

      Ing.Radovan Vohralík (neregistrovaný) 78.80.180.---

      Re: Auto pořízeno 2 měs před koncem HR
      Odpisy se nezměnily. Zrychlené odpisy ve 2 sk. jsou v prvním roce stále 20 %. V dalších letech je nutné postupovat podle § 32 zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).