Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
21. 7. 2011 10:52
Dobrý den, máte někdo praktickou zkušenost, zda je reálné se domoci nějaké náhrady pokud firma nesplní termín dodání služby?
Konrétně v našem případě jsme si nechali vyrobit plastová okna do celého bytu a až v den motáže (jenom malá poznámka: firma nás ukecala na dřívější termín, skrz termíny dovolených!!!) nám oznámili, že chybou pracovníka vyrobili o jedno okno méně. A toto okno vyrobí do dalšího týdne.
Tímto nám vznikly následující problémy: zedník na zapravení bude muset přijet ještě jednou a navíc mu vzniknou technologické prostoje (schnutí malty ap), my další 2 dny dovolené a ještě moc prosit zaměstnavatele.
Pokud firma nebude chtít přistoupit na nějakou kompenzaci, je reálné uspět v případném sporu?