Hlavní navigace

Přiznání DPH - doručení

  • (neregistrovaný) 90.176.75.---

    21. 7. 2011 12:12

    Dobry den,
    prosim jak je to s odesilanim dan. priznani DPH poštou ? Stačí, když v po 25. odešlu doporučeně nebo už musí být, stejne jak peníze, 25. na Fú ?
    Předem děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 7. 2011 13:52

      Petra K (neregistrovaný) 88.102.129.---

      Re: Přiznání DPH - doručení
      volala jsem si kvuli tomu na Fú a řekli mi, že do 5 prac. dnů po termínu nevyměří ani poplatek za pozdě odeslané a přiznání a peníze by měly toho 25. být na účtě, ale v případě, že celkové penále za pozdní platbu nepřekročí 200 kč tak je také nebudou vymáhat

    • 21. 7. 2011 14:13

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Přiznání DPH - doručení
      Místo volání na FU raději čtěte i když možná máte štěstí na chytré správce
      Daňový řád
      §35,250 a 252
      Termín je 25 pro platbu i podánní. Pokuta a úrok hrozí až v případě prodlení nad 5 pracovních dnů

    • 21. 7. 2011 14:31

      Petra K. (neregistrovaný) 88.102.129.---

      Re: Přiznání DPH - doručení
      Přesně tak mi to řekli na FÚ, nenaváděla jsem pána, aby to úmyslně poslal pozdě, ale i tak děkuji za ty paragrafy.
      Hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).