Hlavní navigace

Přechod na hodinovou mzdu

  • 82.144.132.---

    25. 7. 2011 13:03

    Dobrý den,

    lze zaměstnanci jednostranně oznámit, že místo časové měsíční mzdy bude od dalšího měsíce dostávat mzdu hodinovou?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 7. 2011 13:30

      pája

      Re: Přechod na hodinovou mzdu
      v tom případě u dejte písemnou informaci zam-tele dle § 37/1 f)- změna způsobu stanovení mzdy, vydejte a předejte MV a nechte si převzetí od něj potvrdit, stejně pís. info, účinnost lze stanovit nejdříve ode dne následujícího po dni předání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).