Hlavní navigace

Splnění podmínky uhrazení závazku

• (neregistrovaný) 89.24.230.---

28. 7. 2011 19:30

Dobrý den, mám prosbu. Mojí chybou jsem neuhradila jeden závazek ve výši 480,- Kč, jelikož jsem se přestěhovala a nenechala přesměrovat poštu, nezastihly mne upomínky. Poté se mi ozvala společnost, která tuto pohledávku převzala k vymáhání. Na základě telefonické dohody, jsem závazek 480,- Kč zaslala dle požadovaných VS a čísla účtu okamžitě k proplacení, dále jsem uhradila 300,- Kč společnosti za vymožení pohledávky. Kámen úrazu vznikl v okamžiku, kdy mi bylo sděleno, že požadují po mě zaslání výpisu z účtu na jejich mail, což jsem odmítla, jelikož jsem doma měla poruchu na internetu a platbu provedla moje sestra ze svého PC. Nyní mi společnost, která pohledávku vymáhala stále volá, že jsem doložila později výpis z účtu a proto chtějí po mě částu 1200,- Kč. Mají na to právo? První částka byla odeslána v den a dle jejich informací na účet původního věřitele, ještě před zasláním první úpomínky od vymahačské společnosti, na kterou jsem telefonicky reagovala, že dluh byl uhrazen ihned a dle naší tel. dohody se žádostí o jejich ověření. Nevím jak se mám již bránit, volají mi každý týden. Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 7. 2011 11:27

jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

Re: splnění podmínky uhrazení závazku
      http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=840382

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).