Hlavní navigace

Konec podnikání a zaměstnanec na RD

  • (neregistrovaný) 213.192.60.---

    28. 7. 2011 19:44

    Dobrý den,
    jak je to se zaměstnancem na RD, když zaměstnavatel skončí podnikání? Jak a kde odhlásit zaměstnance? Jak s pracovním poměrem? Ukončit dohodou nebo s odstupným dle §52 a)?

    Díky za info.
    Honza

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).