Hlavní navigace

OČR-na druha žijící v jedné domácnosti

  • (neregistrovaný) 89.29.6.---

    1. 8. 2011 7:43

    Dobrý den,dnes přinesla zaměstnankyně OČR,která se stará o svého druha,který s ní žije v jedné domácnosti.Má na to nárok, když nejsou manželé? Který § toto řeší? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 8. 2011 8:06

      xJ (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: OČR-na druha žijící v jedné domácnos
      § 39 zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).