Hlavní navigace

DPH u úhrady věcného břemene

  • (neregistrovaný) 193.165.66.---

    2. 8. 2011 8:22

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat při úhradě úplaty věcného břemene (za umístění kabelového vedení na pozemku) já jako plátce musím při vystavení faktury uvést i DPH když jsem plátce, že ano?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 8. 2011 9:05

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH u úhrady věcného břemene
      § 14/1/c ZDPH- poskytnutí služby-vznik a zánik věcného břemene
      s dph

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).