Hlavní navigace

Oprava sazby daně

  • (neregistrovaný) 90.178.76.---

    2. 8. 2011 16:27

    Dobrý den, prosím o radu, jestli mohu vystavit opravný daňový doklad v případě opravy sazby daně (omylem jsem vystavila fa s 20%) měla být fakturovaná v 0%. Mohu i v tomto případně vystavit opravný daňový doklad? Předem děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 8. 2011 17:28

      alen1 (neregistrovaný) 46.135.76.---

      Re: oprava sazby daně
      Postupujete podle §43 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).