Hlavní navigace

Ukončení PP a exekuce

  • (neregistrovaný) 83.208.95.---

    8. 8. 2011 21:22

    kdy se prosím posílá exekutorovi oznámení o ukončení PP zaměstnance? ihned po skončení nebo až po vyuúčtovnání poslední mzdy? na exekuci, která byla v pořadí a ještě se nezačala ztrhávat jsem oznámení poslala hned. Nevím ale jak je to se ztrhávanou exekucí
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 8. 2011 22:04

      ... (neregistrovaný) 94.138.99.---

      Re: ukončení PP a exekuce
      do potvrzení o zaměstnání dle §313/1f ZP byste měla psát výši dosud provedených srážek, takže v okamžiku předání ZL zam-ci byste měla mít již jasno a tuto informaci zároveň předat exekutorovi

    • 9. 8. 2011 6:49

      mark (neregistrovaný) 90.179.184.---

      Re: ukončení PP a exekuce
      to si myslím taky, ale mate mě, že když ukončil PP k 7.8. tak mzdu budu zpracovávat až v září a zápočťák je už pasé

    • 9. 8. 2011 8:32

      RenataH (neregistrovaný) 80.188.42.---

      Re: ukončení PP a exekuce
      Výše provedených srážek je pro dalšího zaměstnavatele stejně pouze orientační, on si stejně musí vyžádat nový ex.příkaz a podle toho bude srážet. Hlavně tam napište č.exekuce a adresu ex.úřadu. Pokud již dnes víte, že zaměstnanec nebude mít čistou mzdu vyšší než je nezabavitelná částka, můžete již dnes napsat výši provedených srážek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).