Hlavní navigace

Srážky ze mzdy-smlouva z roku 2006

  • (neregistrovaný) 88.100.69.---

    10. 8. 2011 10:40

    Dobrýden, prosím o radu.Zaměstnanec uzavřel smlouvu o finační půjčce podle občanského zákoníku v roce 2006 a v ní dohodu o srážkách ze mzdy u zaměstnavetele pokud nebude splácet.Teď nám příšla žádost o provádění srážek z jeho mzdy na tento dluh,dle mého názoru to není naše povinnost dle výkladu zákoníku práce §145-150. Měli bychom tuto povinnost pokud by se jednalo o výživné.je to tak nebo se mýlím?

    Děkuji za radu H.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 8. 2011 11:22

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: srážky ze mzdy-smlouva z roku 2006
      Mýlíte. Podívejte se na znění §551 obč. zákoníku platného do 31.12.2006 nebo zapátrejte v historii zdejší diskuze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).