Hlavní navigace

Čištění vozidla

  • (neregistrovaný) 217.66.172.---

    11. 8. 2011 10:55

    pokud poskytneme lotyšské společnosti vyčištění jejího vozidla v ČR. měli bychom fakturovat z DPH. nebo se řídíme ustanovením, že místo plnění je tam, kde má příjemce služby sídlo?


    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 8. 2011 11:52

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: čištění vozidla
      §9/1 kde má příjemce služby sídlo

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).