Hlavní navigace

Daňový doklad podle par. 28, odst. 2

  • 90.179.37.---

    17. 8. 2011 7:08

    Dohadujeme se v kanceláři o údajích na daňovém dokladu který je placen hotově a je nad 10.000,- Kč.
    Je dodavatel povinen uvádět údaje o odběrateli i kdyby to byl běžný občan nepodnikatel?
    Kolegyně tvrdí, že není nutné uvádět, já si myslím, že alespoň nějaká identifikace by tam měla být.
    Můžete nás rozsoudit? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 8. 2011 9:10

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: daňový doklad podle par. 28, odst. 2
      Soudce neni třeba, odpověď najdete v zákoně §26/1/a
      "pro osobu povinnou k dani" a to občan neni

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).