Hlavní navigace

Souhrnné hlášení

  • (neregistrovaný) 88.102.91.---

    18. 8. 2011 9:47

    Souhrnné hlášení čtvrtletní plátce DPH podává také čtvrtletně nebo měsičně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 8. 2011 11:03

      zd (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: Souhrnné hlášení
      Pokud se jedná o poskytnutí služby s místem plnění v EU, tak se podává spolu s přiznáním k DPH, může být tedy i čtvrtletně.
      V ostatních případech měsíčně. (§102 zákona o DPH.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).