Hlavní navigace

Archivace

  • (neregistrovaný) 88.102.143.---

    22. 8. 2011 10:14

    Dobrý den, poprosím, jak dlouho je třeba archivovat pracovní smlouvy, DPČ, DPP. Je to opravdu 30let po skončení? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 8. 2011 10:24

      V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: Archivace
      § 35a odst. 4 písm. d) zákona č. 582/1991 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).