Hlavní navigace

Sankce FÚ - DPH??

  • (neregistrovaný) 94.112.172.---

    30. 8. 2011 12:03

    Ví někdo prosím, jaké jsou sankce FÚ v případě jejich nálezu - opravné daňové doklady (jsem odběratel) uvedeny v řádném DP DPH o čtvrtletí později. Prosím o informaci.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 8. 2011 20:17

      Wecernice (neregistrovaný) 83.208.143.---

      Re: Sankce FÚ - DPH??
      Pokud jste si tedy v tom čtvrtletí ve kterém měly být skutečně v DP uplatnil nárok na odpočet DPH, bude Vám snížen a dopočítají Vám penále + pokuta za neoprávněný nadměrný odpočet. §251 Správního řádu A pokud by vám vyšla daňová povinnost pak platíte úrok z prodlení § 252 Správního řádu za ty dny než jste to tedy všechno přiznal v dalším kvartále..

      Dle mého uvážení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).