Hlavní navigace

Pohl. v konkurzu - vratka dph

  • (neregistrovaný) 88.102.0.---

    31. 8. 2011 8:13

    Dobrý den,
    klient má s.r.o. v oboru stavebnictví. Může se po novelizaci dph - zažádat o vrácení dph u pohledávek v konkurzu ? A za jakých podmínek. Prosím poraďte.

    Sari

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2011 19:41

      pet.1 (neregistrovaný) 77.48.106.---

      Re: Pohl. v konkurzu - vratka dph
      zákon o DPH §44

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).