Hlavní navigace

Aukro

  • (neregistrovaný) 213.195.200.---

    31. 8. 2011 10:41

    prosím vás,prodávám na aukru,jsem přihlášená k dani, peníze chodí výhradně na účet,musím vystavovat ke každé prodané věci účtenky? jedná se o drobné věci, nejsou to věci mé, jsou za účelem prodeje zakoupené.děkuji Jiřina

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2011 10:47

      W. (neregistrovaný) 83.208.143.---

      Re: aukro
      vystavujete doklad na vyžádání (§ 16 634/1992Sb.), plátce DPH vystavuje daňový doklad vždy (§ 26 ZDPH).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).