Hlavní navigace

Prescas pri zkraceni uvazku

  • (neregistrovaný) 82.114.202.---

    2. 9. 2011 5:52

    Jsem povinna pracovat prescas,pri zkracenem 7,5 hodinovem uvazku,?
    Pracuji jako vychovatelka, na základní škole.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 9. 2011 9:45

      pája

      Re: prescas pri zkraceni uvazku
      máte-li sjednánu kratší PD dle § 80 ZP, tak dle § 78/1 i) Vám nelze nařídit práci přesčas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).