Hlavní navigace

Odvod DPH použ.služ.auta i k soukr.účel.

• (neregistrovaný) 81.19.3.---

10. 9. 2011 9:24

Dobrý den,
    odvádím DPH za používání služ.auta i k soukr. účelům za pHM, odvádím i z 511 a 551. Až dnes jsem si uvědomila, že když beru 511, tak jsem si dala datum. místo DUZP..-. a samozřejmě fakturu z CCS dostanu až kolem 10 září, takže DPH uplatňuji až v září v příjmovce to mám v srpnu.
    Ale DPH odvádím už za srpen... od dubna to tak mám ??? takže odvádím DPH dřív než bych měla..
    Je to asi pro DPH chybně...? Přiznávám, že se mi to nechce předělávat,, to je otřesný.. co všechno ještě nebudeme hlídat. Jedná se přibližně měsíčně o odvod dřív cca necelou tisícovku:))

no a teď mi právě dochází že za PHM, které mám na jiné analytice to taky odvádím vlastně dřív:)) a to už je podstatně vyšší částka.. Takže to mi fakt Finančák může říct, že jsem to odvedla dřív, to si nechá.. a ten další měsíc mi to doměří...ale mezitím zase doleze částka z dalšího měsíce, takže se to vlastně pořád posouvá.. a je to plus mínus nějaký rozdíl buď do plusu nebo do mínusu:))))

uuuuuu.... :((

Blanka

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2011 9:28

blanka1 (neregistrovaný) 81.19.3.---

Re: odvod DPH použ.služ.auta i k soukr.ú
      Dobrý den znovu, t´d mě ale napadá, není to vlastně správně? Ono je to vlastně jako dobropis, takže bych o tom měla účtovat buď na dohady a nebo tak jak to účtuji?? :)))
      už asi blbnu...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).