Hlavní navigace

Zápočtový list - důchodové pojištění

  • (neregistrovaný) 213.29.62.---

    13. 9. 2011 9:23

    Dobrý den,

    prosím Vás, když paní ukončila PP 31.3.2011 a byla nemocná do 12.9.2011, jaké datum důchodového pojištění mám napsat na zápočtový list. Důchodově pojištěna od 1.1.2010 do 31.3.2011 nebo do 12.9.2011?

    Děkuji Hanka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 9. 2011 13:01

      Alice16 (neregistrovaný) 195.113.198.---

      Re: zápočtový list - důchodové pojištění
      Je to poněkud zvláštní dotaz datum důchodového pojištění na zápočtový list.
      Pokud myslíte zápočtový list-potvrzení zaměstnání, tak tam se píše datum, kdy pracovní poměr skončil. Pokud bylo nemocná v ochranné době, tak pracovní poměr netrval a píšete v příloze nemoc

    • 13. 9. 2011 13:15

      xy5

      Re: zápočtový list - důchodové pojištění
      jaká příloha s nemocí? Na potvrz. o zaměstnání se žádné nemoci nepíší. Záp. list jste měla předat v den ukonč. PP, tedy 31.3.2011, tak nechápu, proč to řešíte nyní, když už má mít zam-kyně skoro půl roku potvrz. doma.

    • 13. 9. 2011 13:18

      xy5

      Re: zápočtový list - důchodové pojištění
      co všechno má potvrz. o zaměstnání obsahovat(dříve zápočtový list), najdete v § 313 Zák. pr.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).