Hlavní navigace

Zápočtový list-exekuce

  • (neregistrovaný) 90.179.149.---

    14. 9. 2011 10:35

    Prosím Vás o pomoc - když má zaměstnakyně 14 exekucí, píší se všechny při ukončení pracovního poměru do zápočtového listu ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 9. 2011 10:37

      Elda (neregistrovaný) 194.116.224.---

      Re: zápočtový list-exekuce
      ano píší - § 313 písm f.) ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).