Hlavní navigace

Důchodce odstupné

  • (neregistrovaný) 88.101.80.---

    16. 9. 2011 7:03

    Dobré ráno,
    máme zaměstnance pracujícího důchodce.
    Bude končit pro nadbytečnost.
    Dostane odstupné jako kdokoliv jiný, nebo je to u důchodce jinak?
    Pokud ano který §.
    Díky všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 9. 2011 7:08

      markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: Důchodce odstupné
      Důchodce je zaměstnanec jako každý jiný. Při skončení PP pro nadbytečnost (§ 52/c) dostane odstupné podle § 67 ZP (případně vyšší dle Vašich interních předpisů nebo Kolektivní smlouvy).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).