Hlavní navigace

Hledání práce :)

• (neregistrovaný) 77.48.103.---

17. 9. 2011 13:46

Dobrý den, je to možná divné ale jako společník s.r.o. si hledám novou práci, doteď jsme byli 4 společ. a zároveň zaměstnanci. Jelikož jsem ale vedl účetnictví a podobné úkony - v dnešní době krize je moje náplň tak na 1 hod. denně. Jelikož jsme už snížili mzdy na minim. mzdu , rozdl jsem se, že si najdu jiné zaměstnání - jako ekonom či účetní. Minulý týden jsem byl na výběrovém řízení a i když splňuji všechny jejich podmínky na 100% stále mleli něco o tom, že je divné když společník shání práci. Rád bych slyšel vaše zkušenosti jestli takové někdo má. Přece když nastane takováto situace .... přijde mi to normální.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2011 15:12

pája

Re: Hledání práce :)
      nechápu, co na tom komu vadí, dnes je normální, že každý si hledá i více pracovních nebo výdělečných příležitostí bez ohledu i na to, že v některé firmě funguje jako společník. Já v tom nevidím nic neobvyklého.

• 17. 9. 2011 18:13

alen1 (neregistrovaný) 46.135.32.---

Mě také, to přijde normální. Přeci musíte uživit sebe případně rodinu.Navíc společník se podílí na zisku generovaném společností a vůbec tam nemusí být jako zaměstnanec.

• 17. 9. 2011 21:29

otto (neregistrovaný) 77.48.103.---

No vidíte,a já teď z toho pomalu nespím, protože majitel,měl neustále narážky na mé spoluvlastnictví - asi by nepřekousnul, že jeho potenciální řadový zaměstnanec - za kterého se považuji, nikdy jsem nevystupoval jako společník s.r.o. - by byl jemu roven-i když normální člověk ví, že není s.r.o. jako s.r.o. ... No asi jsem natrefil na .....

• 18. 9. 2011 16:50

Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

Je vidět, že jste v hledání práce začátečník :) Budete si muset zvyknou na mnohem horší věci v rámci pohovorů, divné otázky a divné jednání. Příště nemusíte vykládat , že jste společník.

• 19. 9. 2011 9:44

Kara (neregistrovaný) 83.240.26.---

Vykládat to nemusí, ale potenciální zaměstnavatel, pokud bude chtít, si to stejně zjistí. Jste jen společník nebo i jednatel? Já myslím, že mají obavy, že byste nevěnoval všechny síly práci pro jejich firmu, když máte ještě svoji vlastní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).