Hlavní navigace

OT-tiskárne netiskne kopie

• (neregistrovaný) 194.228.7.---

21. 9. 2011 11:20

Dobrý den, prosím o radu, možná to nebude tak snadné, může to být i v tiskárně .. Náš IT na to od rána ještě nepřišel a mně to dost zdržuje, zrovna jako na potvoru potřebuji tisknout a samozřejmě s kopiemi, dělám změny pracovních smluv 200 z-cům a mělo by to být dnes hotové. Tisknu z Wordu a i když zvolím 2 kopie, tiskne pouze 1x. Věděli byste prosím co kde změnit či nastavit,mám dojem, že IT už pracuje zase na něčem jiném :-( moc děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 9. 2011 11:23

markov (neregistrovaný) 82.114.193.---

Re: OT-tiskárne netiskne kopie
      Pokud nelze nastavit v programu a nechce se Vám klikat 2x (tisk 1,1), pak zkuste Ovládací panely - Tiskárny - kliknout na předvolenou tiskárnu a zvolit Předvolby tisku. Tam si můžete "natvrdo" nastavit 2 kopie.

• 21. 9. 2011 14:00

Eva M.

Může nastat i kombinace, že ovladač některé tiskárny se "nemá rád" s některou verzí Windows. Setkala jsem se s tím v praxi např. u Win7 a HP LJ1200, přitom na téže tiskárně lze tisknout mnoho kopií z winXP a naopak z toho pc s win7 lze tisknout více kopií na jiných tiskárnách. Ale ta "postižená" kombinace vyžaduje od uživatele klikat tolikrát, kolik chce mít kopií. Rada? Zkusit stáhnout novější ovladače tiskárny, upgrade windows - a doufat :-)

• 21. 9. 2011 14:13

jo (neregistrovaný) 194.228.7.---

Dobrý den, děkuji vám oběma. Zkusila jsem natvrdo dodat do nastavení 2 kopie, 2x sice tisklo, ale dost podstatně se prodloužil tisk, takže k horšímu, a vyhazovalo mne to z programu. IT na to stejně nepřišel a protože se to zhoršilo (díky :-))!, tak tiskárnu nainstaloval přes jiný server a zase to chodí, bohužel až teď odpoledne, ale alespoň něco. Jste moc hodné, děkuji za pomoc a přeji pěkný den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).