Hlavní navigace

Kdy dostanu zápočtový list?

• (neregistrovaný) 109.80.218.---

22. 9. 2011 8:00

Dobrý den, prosím o radu, ví někdo po jakým pracovním poměru mám nárok na zápočtový list? V posledním zaměstnání jsem dostala zápočtový list s uvedením paragrafu za hrubé porušení kázně(11.7.2011) a zajímá mě, zda a kdy dostanu nový zápočtový list, kde tento paragraf nebude již uveden,když jsem nyní zaměstnaná pouze na dohodu o provedení práce??? Moc děkuji za odpověď

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2011 8:03

Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

Re: kdy dostanu zápočtový list?
      § 313
      (1) Při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci potvrzení o zaměstnání ....

• 22. 9. 2011 9:06

xy5

pokud jste zaměstnaná na DPP, tak to potvrz. o zaměstnání nedostanete, protože na DPP se nevydává
      platíte si zdrav. pojištění? Pokud nejste osobou, za kterou je plátcem ZP stát, tak jste povinna si ZP plait (abyste neměla dluh na pojistném, který každým dnem naskakuje)

• 22. 9. 2011 9:25

Kara (neregistrovaný) 83.240.26.---

Nové potvrzení o zaměstnání (tzv. zápočtový list, zápočťák) dostanete při ukončení dohody o pracovní činnosti nebo pracovního poměru. Ale když pak půjdete na ÚP, tak pro určení, jestli Vám náleží podpora, budou pátrat půl roku zpátky, jestli jste v tom půlroce někde neskončila dle § 55.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).