Hlavní navigace

Jak s DPH u prodeje OA?

  • (neregistrovaný) 78.80.117.---

    27. 9. 2011 10:51

    Dobrý den,
    poradíte mi ohledně §90 odst. 2 písm. b, zákona o DPH, který uvádí, že pokud nakoupím zboží (osobní automobil) od plátce, který neměl nárok na odpočet DPH (vozidlo pořízeno před 1.4.2009), tak stejně musím odvést DPH ve zvláštním režimu. Já myslel, že dle přechodných ustanovení, se veškeré další prodeje takového majetku fakturují bez DPH. Jak je Váš názor?

    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).