Hlavní navigace

Zbytek dovolené

  • (neregistrovaný) 86.49.61.---

    30. 9. 2011 10:42

    Prosím o radu. Zaměstnanci mají týden dovolené navíc (tj. mají 5 týdnů). Jak postupovat, pokud do konce září jeden zaměstnanec ještě nevyčerpal 2 dni z loňské dovolené? Použije se i v tomto případě ustanovení § 218 ZP, že datum nástupu na dovolenou je první pracovní den v listopadu? Nebo si to může vybrat kdykoliv do konce roku 2011? Nebo dokonce převést až do 2012?

    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).