Hlavní navigace

Připlatek za vedení

  • (neregistrovaný) 89.190.90.---

    3. 10. 2011 22:23

    Prosím Vás jak přesně se počítá příplatek za vedení u státních organizací (příspěvkových)? Mám na něj nárok, když jsem účetní ekonom, nade mnou je ředitelka a pode mnou recepční, která vede pod sebou ještě další recepční. Recepční jsem nadřízená. Jak to vidíte? Děkuji za rady a odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 10. 2011 16:26

      Blanka0001 (neregistrovaný) 89.190.75.---

      Re: Připlatek za vedení
      Děkuji, já vím. Já právě nevím přesně kam patřím jestli do toho odst 4 §124 a nebo odst. 3 druhý stupeň řízení, kde je to rozpětí vyšší 15-40%. Protože stejně jako jiní zaměstnanci přiděluji práci a kontroluji podřízené. Ale hold nemám v názvu funkce vedoucí. Vypadá to spíš, že teda patřím do toho 4 odst. že? Můžete mi to potvrdit a nebo v případě vyvrátit? Děkuji.

    • 5. 10. 2011 16:45

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Připlatek za vedení
      Patříte do odst.4 - zaměstnanec, který není vedoucím zaměstnancem , avšak je pdle org.řádu oprávněn organizovat a,řídit a kontrolovat práci atd. 5-15 %.

    • 6. 10. 2011 7:47

      Blanka0001 (neregistrovaný) 89.190.75.---

      Re: Připlatek za vedení
      Děkuji, tak jsem si to myslela správně. Ale škoda, nedarovala bych jim to. Dříči jedny. prostě nejlepší dát výpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).