Hlavní navigace

Přeprava do JČS-prosím

  • (neregistrovaný) 89.29.6.---

    5. 10. 2011 8:32

    Dobrý den, fakturujeme přepravu zboží Slovákovi (plátce DPH).Je zde nějaký rozdíl?
    1.Zboží se vozilo pouze v rámci CZ.Bude faktura bez DPH?
    2.Zboží se vozilo z CZ do SK? Bude také faktura bez DPH?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 10. 2011 8:51

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: Přeprava do JČS-prosím
      V obou případech je místem plnění dle §9 odst.1 sídlo objednatele, takže uplatníte revers charge.

    • 5. 10. 2011 9:00

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Přeprava do JČS-prosím
      ř. 21 bez daně a kod 3, revers uplatní příjemce

    • 5. 10. 2011 9:05

      Karel st. (neregistrovaný) 89.29.6.---

      Re: Přeprava do JČS-prosím
      Děkuji a užívejte krásných podzimních dnů:-)).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).