Hlavní navigace

OSVČ prodej odpadu a co DPH???

  • (neregistrovaný) 195.39.8.---

    5. 10. 2011 13:28

    Dobrý den,
    Klient OSVČ , plátce DPH.
    Prodal staré železo za 25 000 Kč (kód odpadu není v příloze č.5)
    Mám to brát tak, že prodal železo jako soukromá osoba a bude v DPFO za r.2011 zdaňovat dle §10????
    Nebo musí na to vystavit fakturu, odvést DPH a bude zdaňovat dle §7?
    V každém případě tento příjem zdaní, to je jasné, jde mi ale oto, aby jednou nepřišla kontrola na DPH s tím, že neodvedl DPH!!!!
    A toto DPH mu nedoměřili.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).