Hlavní navigace

Tipař nemovitostí

  • (neregistrovaný) 91.214.158.---

    7. 10. 2011 8:03

    Nevíte, prosím, někdo, podle jakého paragrafu zákona o daních příjmu jsou příjmy z činnosti " Tipaře nemovitostí"? Nevím, jestli se jedná o příjmy OSVČ dle §7 nebo jestli se jedná o příjmy dle §10.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).