Hlavní navigace

Vojenská ZP

• (neregistrovaný) 90.179.25.---

7. 10. 2011 19:26

Dobrý den, doufám, že nebude vadit, že položím dotaz trochu mimo.
    Dnes mě volala paní z Voj.ZP a "lákala" mě, že u nich probíhá akce, že mají plno výhod (růzdné příspěvky jako např. na solnou jeskyni, plavání, vitamíny, cvičení, očkování ap.), pokud k nim přejdu. Nyní jsem u VZP a je pravda, že jsem výrazně žádné výhody od nich nikdy neměla.
    Proto prosím, kdybyste se mi k tomuto mohli vyjádřit, poradit, abych si mohla udělat svůj "obrázek". Nerada bych naletěla, zda mají dostatek nasmlouvaných lékařů ap.
    Děkuji všem za příspěvek a přeji pěkný víkend

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2011 19:34

Maxx (neregistrovaný) 89.103.68.---

Re: Vojenská ZP
      Nejprve si zjistetě, jestli s nimi mají "Vaši" lékaři smlouvu. Účtuji několik zubařů a s vojenskou jich nemá smlouvu více než polovina.

• 8. 10. 2011 7:58

petra.vac (neregistrovaný) 88.103.231.---

Já mohu za sebe jen doporučit. Jsme u VoZP celá rodina - 2 dospělí a 2 děti. Já s manželem už 15 let. Není problém s příspěvky ani na očkování, ani na pobyty dětí. Je pravda, že jsem musela dětem změnit lékaře, protože nechtěl kvůli dvěma pacientům v evidenci posílat výkazy.U současného lékaře bez problémů.

• 8. 10. 2011 14:35

RenataH (neregistrovaný) 94.138.124.---

Nemám zkušenosti s Vojenskou, jsem u Ministerstva vnitra. Ve skutečnosti mi připadá, že každá pojišťovna, když chce ulovit nové dušičky, nabízí spoustu výhod, preventivní programy..., ale po čase ty programy omezí. Ministerstvo vnitra mělo před pár lety také spoustu programů (vitamíny, solná jeskyně, cyklistické helmy a rukavice pro děti, zdrav.potřeby pro dárce krve, očkování, dokonce i prohlídky na řidičák propláceli), dnes už toho mají minimum. Kvůli pojišťovně bych lékaře neměnila.

• 8. 10. 2011 20:59

anonymous

Občas někteří musí změnit pojišťovnu kvůli zaměstnání. :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).