Hlavní navigace

Životopis

 • (neregistrovaný) 77.48.103.---

  8. 10. 2011 18:25

  Dobrý večer, poprvé píši životopis a prosím o radu - již se to zde řešilo, ale raději se optám, abych nebyla za .... :(. Takže před 10 lety jsem s kamarádkou založila s.r.o. - nákup a prodej, jenže po těch letech už pro nás obě není práce takže si některá musíme něco najít. Naskytla se mi příležitost , a mám jim donést životopis, ale nevím zda mám do životopisu uvádět že jsem někde společník s.r.o. Myslím, že to tam nepatří , ale poprosím o zkušenější. Díky

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 10. 2011 0:30

   Verča1 (neregistrovaný) 90.178.99.---

   Re: Životopis
   porozhlédněte se na internetu na velké personální agentury či servery zprostředkovávající práci - tam najdete spoustu informací co je a co není vhodné, jak životopis napsat atd.

  • 9. 10. 2011 8:29

   pavl. (neregistrovaný) 82.144.159.---

   Re: Životopis
   Napište si do hledáčku strukturovaný životopis, na to firmy slyší a mají ho rádi, je totiž přehledný a hned vědí vše na první pohled. Je rozdělený do částí: osobní údaje, vzdělání, praxe, dovednosti a znalosti(např. počítač a programy, různé kurzy, hlavně znalost jazyků, státní zkoušky atd.), sociální kompetence (taková slova jako flexibilní, komunikativní, týmová práce ...) Že jste společníkem, bych vůbec neuváděla, protože to pravděpodobně s Vaší novou profesí nesouvisí a v tomto případě se jedná o vedlejší činnost tak co ...Každé slovo životopisu zvažte, probrušte, konkurence je sillná. Nepodceňujte se ani nepřeceňujte, ale prodejte vše, co umíte a s čím máte zkušenosti . K tomu Vám přeji hodně štěstí.

  • 9. 10. 2011 9:37

   Vendulka1 (neregistrovaný) 77.48.103.---

   Re: Životopis
   Díky Vám moc za radu, jako společník se nikdy neprezentuji, prostě v té době to byla nutnost jak mít nějaké zaměstnání - bohužel doba je zlá a prodej již tolik nejede, takže člověk musí shánět něco jiného. Žádnou odměnu jsem jako společník nikdy nebrala - prostě jsem byla obyčejný zaměstnanec. Myslím, že toto by nemělo nikomu vadit-je to přece stejné jako když je někdo OSVČ a k tomu je někde zaměstnán. Tak doufám, že to vyjde - držte mi pěsti :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).