Hlavní navigace

Poplatek za opakované poskytnutí úvěru

  • (neregistrovaný) 90.180.109.---

    11. 10. 2011 14:02

    Prosím o radu. Je poplatek za opakované poskytnutí úvěru daňový dnebo nedaňový. Ve firmě dáváme na účet 568002-daňové neúčinné.Díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 10. 2011 14:09

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Poplatek za opakované poskytnutí úvě
      Proč ? Pokud tedy nemáte důvod dle §25 zejména písm w,zm

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).