Hlavní navigace

Osoba zdravotně znevýhodněná

  • (neregistrovaný) 90.177.106.---

    12. 10. 2011 11:37

    Dobrý den,
    lze na zaměstnance, který přinese z ÚP potvrzení, že je osoba zdravotně znevýhodněná žádat říspěvek na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením? Jsme chráněná dílna a zatím jsme zaměstnávali pouze osoby pobírající ID, s tímto nemám žádnou zkušenost. Poradí někdo? A jaké může mít slevy na dani. Zdravotní pojištění si musí doplácet do minima že?

    děkuji

    hanka...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2011 8:04

      v (neregistrovaný) 90.176.49.---

      Re: osoba zdravotně znevýhodněná
      § 67 zákona č. 435/2004 Sb. - je stále osobou se zdravotním postižením - pro příspěvek.
      Zdravotní pojištění nevím. Už je to dávno, co jsme měli takového zaměstnance. Zkuste si zavolat na ZP a poptat se tam.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).