Hlavní navigace

Faktura z SK

  • (neregistrovaný) 84.244.92.---

    14. 10. 2011 21:40

    Dobrý večer, prosím, mám fakturu od fyzické osoby z SK, jeho IČO je slovenské, v Čechách registrovaný k daním není. Provedl stavební práce na nemovitosti v Čechách. Domnívám se správně, že by se měl registrovat k dph na Slovensku a my potom uplatnili revers-charge? Děkuji H.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2011 12:45

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: faktura z SK
      místo plnění je v ČR, nevím ale jestli dle slov.zákonů je povinen se poskytntuím služby na nemovitosti -u nás § 10- v ČR neplátce registrovat

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).