Hlavní navigace

Jízdenky ČD

  • (neregistrovaný) 90.181.36.---

    24. 10. 2011 17:48

    Prosím, jak je to s jízdenkami ČD, uvádějí "Sazba DPH 10%", ale
    DIČ uvedeno není. Lze uplatňit DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 10. 2011 8:34

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: jízdenky ČD
      Ano, to víte "státní podnik"má jiné náležitosti §28/6

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).