Hlavní navigace

Povinný audit

  • (neregistrovaný) 188.75.128.---

    24. 10. 2011 22:51

    Dobrý den. Prosím o radu.
    Pokud v roce 2011 splníme dvě podmínky povinného auditu, pak ověřená účetní uzávěrka auditorem musí být již za rok 2011 nebo až za rok 2012.
    Nemám s tímto zkušenosti... auditora si najdeme sami??

    děkuji všem za cenné rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 10. 2011 13:24

      přítel (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Povinný audit
      Přečtěte si zákon 563/1991 Sb § 20 odst.1
      Podmínky musí být solněny za běžné a předchozí období.TJ pokud splníte i v roce 2012 tak za ten už bude audit.
      Auditora si vybíráte sami. Možnosti v komoře auditorů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).