Hlavní navigace

Bez skladových karet?

 • (neregistrovaný) 213.195.234.---

  27. 10. 2011 10:29

  Doposud jsme vedli sklad i na papírových skladových kartách. Z vedení je požadavek, vést skladové karty jen v počítači - nemáte zkušenosti? Jen tak o tom přemýšlím, co to přinese - samozřejmě odpadne ruční zapisování na karty .... ale u materiálu ve skladu nebude karta - tj. přehled kolik toho je?

  děkuj za odpovědi a i případné náměty.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 10. 2011 11:17

   karel2 (neregistrovaný) 92.62.226.---

   Re: bez skladových karet?
   zalezi co skladujete. ;o) takto se spatne zamysli. neco jineho bude, kdyz to budou lednicky, automobily a nebo sroubky a kdo si do skladu pro to chodi. jestli jenom se vyskladni kupujicimu a nebo tam chodi zamestnanci pro material na stavbu a fasujou ho.
   lednicky staci kdyz vidi prodavac v pc a nemusi lest se divat do skladu na skladovou kartu.
   u pytlu s cementem bych zustal u papiru primo na miste kde to lezi. ale zase. kdyz je skladnik, ktery za to zodpovida a vydava a ten bude mit nejaky prenosny tablet ;o) tak v tom taky nevidim problem. ;o)

  • 27. 10. 2011 12:09

   Man (neregistrovaný) 213.195.234.---

   Re: bez skladových karet?
   skladujeme drobné částky - mohu to přirovnat ke šroubkům -ale ne na váhu ale počítané na kusy a není jen jeden skladník - ale obsluhuje to minimálně 5 zaměstnanců ... asi je to jedno, jestli se dívá na papír a nebo do poíčtače .... možná si to jen černě maluji - doposud byli naučení na papír.kartu značit - příjem i výdej - obávám, se že když na něco zapomenou poznačit do počítače ... že to bude potom horší dohledávat atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).