Hlavní navigace

Nadměrný odpočet DPH do 100 Kč

  • (neregistrovaný) 88.101.93.---

    27. 10. 2011 11:30

    Dobrý den,
    prosím, máme nadměrný odpočet DPH ve výši 66,- Kč. Tuto částku nám FÚ nevrátil a zřejmě ani nevrátí? Je správně, že NO do 100 Kč FÚ nevrací? Jak to zaúčtovat v účetnictví - zlikvidovat interním dokladem?
    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 10. 2011 11:49

      HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

      Re: Nadměrný odpočet DPH do 100 Kč
      Do 100,- Kč se nevrací, viz §105 ZDPH. Až budete mít příště daňovou povinnost (na jakékoli dani) zaplaťte o 66,- Kč míň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).