Hlavní navigace

Dodatečné přiznání k DPH

  • (neregistrovaný) 77.240.179.---

    31. 10. 2011 10:28

    Dobrý den,

    zjistila jsem, že jsem ve 3. čtvrtletí dala do účetnictví přijatou fakturu z roku 2010, která ovšem již loni v účetnictví figuruje. Tedy jsem opakovaně nárokovala odpočet daně ze stejné faktury. Jelikož nám vyšel celkově za kvartál nadměrný odpočet, budu jej dodatečným přiznáním snižovat. Do kdy jsem povinna toto dodatečné daňové přiznání na FÚ podat?

    Mockrát děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2011 12:47

      bloncka (neregistrovaný) 90.180.27.---

      Re: Dodatečné přiznání k DPH
      co nejdříve, nejpozději do 30-ti dnů ode dne zjištění skutečnosti..pokud Vám nevrátí mezitím nadm.odpočet, neměl by Vám běžet úrok (§105 ZDPH)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).