Hlavní navigace

Prodej nemovitost

  • (neregistrovaný) 86.49.60.---

    31. 10. 2011 21:41

    Dobry den,

    rada bych Vas poprosila o radu..

    Jsem nucena prodat nemovitost, ve ktere mam 1,5 trvale bydliste s tim, ze jsem vlastnikem 5 let..

    Musim platit dan z prijmu?

    Objevila jsem § 4 Osvobození od dane par. 1) a mam pocit, ze pokud pul roku pockam, tak nebudu muset, ale nejsem si jista, zda jsem spravne pochopila, ze staci pokud jsem majitelem 5 let?

    Predem dekuji vsem za odpoved!

    Michaela

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2011 21:51

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re: Prodej nemovitost
      Stačí jedna z těch podmínek. Jestli jste vlastník 5 let, tak už na bydlišti nezáleží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).