Hlavní navigace

Sluzby na ceske firme na polske DIČ

  • (neregistrovaný) 193.179.131.---

    1. 11. 2011 14:25

    Dobrý den, jsme česká firma plátce DPH. Dle objednávky české firmy jsme provedli službu v Polsku (pouze profylaxe).
    Jak to bude s fakturou a pak následně s přiznáním k DPH?
    Bude to dle §9/1? Takže bez DPH? Prosim o radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 11. 2011 19:00

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: Sluzby na ceske firme na polske DIČ
      Pokud fakturace českého plátce poskému plátci dph, pak fakturace bez daně ř.21 bez daně a souhrnné hlášení kod 3

    • 2. 11. 2011 8:17

      Zajda (neregistrovaný) 193.179.131.---

      Re: Sluzby na ceske firme na polske DIČ
      Fakturuji české firmě na její polské DIČ.

    • 2. 11. 2011 10:26

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: Sluzby na ceske firme na polske DIČ
      pokud to není služba na nemovitosti, pak místo plnění je tam, kde má příjemce služby sídlo

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).