Hlavní navigace

Zákaz noční práce pro osoby ZTP

  • (neregistrovaný) 93.153.101.---

    3. 11. 2011 7:39

    Je někde přímo uvedeno, že osoba ZTP nesmí konnat práci v noci? Nebo se předpokládá, že dle §94 ZP, odst. 2 "neprojde" vyšetřením?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 11. 2011 7:41

      Alžběta (neregistrovaný) 93.153.101.---

      Re: Zákaz noční práce pro osoby ZTP
      Je někde přímo uvedeno, že osoba ZTP nesmí konat práci v noci? Nebo se předpokládá, že dle §94 ZP, odst. 2 "neprojde" vyšetřením?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).