Hlavní navigace

Kontrola PN

  • (neregistrovaný) 94.127.129.---

    10. 11. 2011 9:11

    Když provedeme jako zam-tel kontrolu nemocného a nebude doma
    je to důvod k výpovědi? Pokud kontrolu provedeme víckrát?
    Máme zam-kyni, která je každý měsíc nemocná a podle informací
    chodí v noci pomáhat do baru, pak samozřejmě není schopná jít ráno do práce. Můžeme kontrolu provést třeba i po 20:00 hodině??
    Zatím jsme toto nikdy nepraktikovali ale situace u této už není
    udržitelná, poraďte jak na ní. (Pak si ještě žádá o sociální dávky,
    protože oficiální výdělek má samozřejmě nízký, když je pořád nemocná)
    Díky za pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2011 9:17

      jasná (neregistrovaný) 78.157.177.---

      Re: Kontrola PN
      Pokud nedodržuje vycházky ( musíte provádět kontrolu), můžete náhradu za nemoc krátit nebo neposkytnout. Dát výpověď podle § 52 písm. h bude možno až od nového roku - pro porušení režimu práce neschopného pojištěnce.

    • 10. 11. 2011 9:42

      RenataH (neregistrovaný) 80.188.42.---

      Re: Kontrola PN
      Spojte příjemné s užitečným - udělejte kontrolu v baru

    • 10. 11. 2011 10:06

      xy5

      Re: Kontrola PN
      od příštího roku má být v tomto změna a pokud zjistíte, že dotyčný nebyl doma (na adrese, která je uvedená na neschopence) v době PN, potom budete moci dát zam-ci výpověď (bez odstupného)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).