Hlavní navigace

Odstupné

  • (neregistrovaný) 90.181.6.---

    10. 11. 2011 11:08

    Prosím, ví někdo? Zaměstnanec dostane s lednovou výplatou vyplaceno odstupné po ukončené dlouhodobé nemoci. Bude mít nárok na trojnásobek i když je ve firmě přes 20 let? A hodinový průměr bude pravděpodobný podle par.355 ZP nebo se použije pro výpočet odstupného průměr z posledního "odpracovaného" kvartálu? Děkuji předem za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2011 11:14

      xy5

      Re: odstupné
      odstupné bude mít nejméně ve výši trojnásobku (pokud mu chcete dát více, můžete - to záleží, jak máte určené např. ve vnitřním předpise)
      hod. průměr bude pravděpodobný - jak ho určíte dle § 355 Zp a příp. obhájíte, je na vás

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).